blank

Káva představuje oblíbený nápoj, bez kterého si nedokáže představit svůj den mnoho z nás. Lidé si ji dopřávají po probuzení, po obědě, k odpočinku nebo během setkání s přáteli. Velká spousta konzumentů navíc preferuje cappuccino, který se skládá z espressa, mléka a mléčné pěny ve stejném poměru. Káva sehrává našich životech důležitou úlohu, a proto stojí za to udělat i při popíjení tohoto nápoje něco pro své zdraví. V tomto článku si představíme benefity kávového nápoje na lidské zdraví, a to kávy s houbou Ganoderma nebo kolagenem.

Vliv kávy na lidské zdraví

Káva má sama o sobě spoustu zdraví prospěšných vlastností – potlačuje únavu, zvyšuje pozornost a podporuje hubnutí. Zároveň se může pochlubit svými antioxidačními a protizánětlivými účinky. To ve svém důsledku znamená, že snižuje riziko vzniku kardiovaskulárních, neurologických onemocnění a cukrovky II. typu. Kromě toho prokazatelně zabraňuje rozvoji rakoviny jater nebo výstelky dělohy. Kofein současně funguje jako výborná prevence proti Alzheimerově chorobě.

Na trhu jsou však dostupné produkty, které lidskému tělu nabízí kromě výše uvedených výhod i další blahodárné vlastnosti. Za tímto účelem vám představíme speciální kávové nápoje, které nejen že jsou zdravé, ale zároveň skvěle chutnají. Její přínos spočívá mimo jiné i v tom, že neobsahuje třísloviny. Z tohoto důvodu je tedy šetrnější k zažívání a nezpůsobuje pálení žáhy. To ocení především lidé se zažívacími problémy, kteří hledají náhradu za běžnou kávu.

blank

Káva s houbou Ganoderma

Tato káva obsahuje houbu Ganoderma, v rámci české mykologie označovaná jako Lesklokorka lesklá. Většinou ji najdeme rostoucí na dubu, ořešáku, platanu nebo topolu. Jde o houbu, která má pro své účinky nezastupitelné místo v tradiční čínské medicíně, kde slouží především na podporu dlouhověkosti.

Ganoderma se může pochlubit antioxidanty, které podporují imunitní systém a chrání tělo před volnými radikály. Současně je šetrnější k zažívání a má vliv na celkovou vitalitu. Kromě toho může pomoci v boji proti viru hepatitidy B a nádorovým onemocněním.

Jestliže vás účinky houby Ganoderma zaujaly, můžete si místo tradičního kávového nápoje zvolit klasickou černou kávu nebo cappuccino, podle svých chuťových preferencí. Pro svoji instantní podobu jsou obě varianty jednoduché na přípravu. Tyto produkty jsou vyrobeny ze 100 % vysoce kvalitních zrn kávy Arabica. Cappuccino je navíc bez laktózy, lepku a cukru (slazeno Stévií).

Kolagenové cappuccino

Kolagen představuje velmi důležitý protein pro rozmanité funkce v lidském těle, neboť udržuje pevnost, pružnost a celkové zdraví naší kůže, vlasů, nehtů, kostí a kloubů. S přibývajícím věkem produkce kolagenu přirozeně klesá, což vede k viditelným známkám stárnutí. Proto je doplńování kolagenu prostřednictvím speciálních doplňků stravy stále oblíbenější metodou, jak podpořit zdraví a mladistvý vzhled. Z výzkumů navíc vyplývá, že kolagen přispívá ke zvýšení svalové hmoty, podporuje zdraví srdce, snižuje riziko vzniku osteoporózy což z něj činí všestranný doplněk pro lidské zdraví.

Abyste mohli spojit příjemné s užitečným, je na trhu dostupná káva obohacená o kolagen. Pro milovníky cappuccina máme dobrou zprávu, i oni si přijdou na své. Tento produkt, vyrobený jen z pečlivě vybraných kvalitních zrn 100% kávy Arabica, je instantní, takže si jej můžete vzít s sebou kamkoliv. Káva ve formě cappuccina s kolagenem je navíc obohacena o sušené palmové mléko a je slazená Stévií. Vychutnejte si znamenitou kávu a udělejte něco pro své zdraví.

———komerční článek———

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vložte prosím komentář
Please enter your name here

2 + 6 =