blank

Příčiny vzniku onemocnění jsou neustále zkoumány vědou, neboť prevence je nejlepší způsob, jak léčit. Hlavní příčiny vývoje onemocnění jsou již dobře známy, ale jejich odstranění není tak snadné, jak se zdá. Nabízíme možnost seznámit se s příčinami onemocnění z pohledu moderní medicíny a přečíst si obecné představy o mechanismech patogeneze. Při zachování zdravého životního stylu mohou být hlavní příčiny onemocnění úspěšně vyloučeny metodou prevence určitých onemocnění.

Běžné fyzické příčiny a mechanismy vzniku a vývoje onemocnění u lidí

Příčiny onemocnění jsou negativní faktory, které jsou zhoršeny psychologickými faktory. To, co jsou, je obtížné pochopit. Protože porušují zákony přírody. Život je proces, ve kterém neustále probíhá boj protikladů, starý i nový, se současným úsilím organismu o samoregulaci.

Obecné příčiny vzniku onemocnění jsou založeny na skutečnosti, že člověk je dítě přírody a je spojován neviditelnými energetickými informačními cestami do vesmíru, kde spočívá duchovní princip, který moderní věda zcela ignoruje. Hlavním předmětem pozornosti pro rozvoj naší civilizace by měla být morální a duchovní úroveň utváření každé osoby, na jejímž základě by se měla rozvíjet jak věda, tak technologie. Bohužel dnes neexistují žádné struktury, které by řešily tento problém na státní úrovni.

Co se stane v případě onemocnění, protože příčiny nemocí u lidí vyvolávají patogenní mechanismy ničení? Na pozadí oslabení obrany těla se mikrobiální flóra aktivuje, teplota stoupá.

Místo toho, aby tělo zvládlo problémy, jež vznikly, začne nemocný užívat antibiotika, antipyretika a další léky, které nahradí imunitní systém. Ten pochopitelně v budoucnu nebude fungovat: Proč pracovat, když existují umělé náhražky! Je třeba znát příčiny a mechanismy výskytu onemocnění na pozadí infekčních virových a bakteriálních intervencí.

Samozřejmě, některé z virů a mikrobů zemřou, ale zbytek, silnější, vedou boj o svou existenci, stávají se odolnější vůči použitým prostředkům. Proto se objevují léky druhé generace, třetí generace atd. V současné době je stále více onemocnění infekční povahy, které vyžaduje stále silnější drogy, ale s negativním výsledkem. Nejde jen o viry a jiné bakterie, jichž se nemůžete zbavit. Je to všechno o imunitním systému.

Jak víte, v lidském těle existuje nesčetné množství různých virů od nejpočetnějších blankorganismů na Zemi, které plní mnoho funkcí. A co je důležitější: celý mikro a makro svět živých bytostí má jediný genetický kód, který opět odmítá Darwinovu teorii, která říká opak: čím vyšší je úroveň vývoje, tím složitější je genom. A jednota genetického kódu umožňuje výměnu informací mezi všemi organismy. Tento jev se nazývá „horizontální přenos genetické informace“, při němž jeden organismus přijímá genetický materiál (DNA) jiného jedince, ačkoliv není jeho potomkem. Tím může získávat nové vlastnosti.

Porušení acidobazické rovnováhy v těle: návrat k normálu, údržba po normalizaci

Co se týče problému rakoviny. Existuje mnoho teorií jejího výskytu, ale neexistuje žádná definitivní odpověď. Rakovinové buňky mají rády vařené potraviny, smažené, uzené, mastné a živočišné bílkoviny, které přispívají k narušení rovnováhy kyselých bází v těle kvůli stálému nedostatku kyslíku.

Kyslík-bázová rovnováha těla normálně účinně chrání před patogenními vlivy. Je zjištěno, že jakékoli onemocnění začíná, pokud tkáně mají nedostatek kyslíku, což je podpořeno špatným žvýkáním jídla, příjmem tekutin během jídla a po jídle, což snižuje koncentraci žaludečních šťáv žaludku. V takovém prostředí se objevují rakovinové buňky, a jestliže jsou tkáně nasyceny kyslíkem, pak je možný proces hojení.

Je známo, že první rakovinná buňka se může objevit v těle několik měsíců předtím, než se objeví na rentgenovém záření. Je důležité, aby každý z 300 typů rakovinných buněk byl sjednocen jedním společným znakem – jsou schopné žít pouze v kyselém prostředí (pH = 5,55 nebo nižší). To znamená, že hlavní příčinou rakoviny je stálé snížení pH všech tělesných tekutin a vydechování vzduchu do kritických hodnot! A pokud tento ukazatel nenastoupí zpátky do normálu, rakovinná buňka bude i nadále růst a bude vám jen „děkovat“.

Od okamžiku onkologického procesu až po smrt uplyne v průměru pouze 26 měsíců. Ve fázi I onemocnění je „tloušťka“ aury osoby přibližně 16 cm. V časovém stadiu IV se aura pacienta s rakovinou zmenšuje, aby se shodovala s hranicemi obrysů osoby a pak zmizela. Tento fakt naznačuje, že duše opouští tělo nemocného – tento proces je již nevratný. Obrazy různých onkologických útvarů, vyrobené speciálním zařízením, s vysokou přesností ukazují místa „poškození“ aury, poskytují představu o negativních změnách. To je přímý údaj o nástupu rakoviny.

Čím více je nečistot v těle, tím slaběji imunitní systém funguje, a zde jsou do procesu zapojeni nejrůznější parazité, například trichomonády, které jsou podle některých vědců příčinou rakoviny, mrtvice, srdečního záchvatu atd.

Více informací a rad naleznete na portálu medicka.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vložte prosím komentář
Please enter your name here

nineteen − 9 =