blank

Je to problém, o kterém se často nemluví, ale přitom trápí mnoho mužů. Pokud pomineme skutečnost, že potíže s erekcí mohou být způsobeny samozřejmě stářím nebo zdravotními komplikacemi, často mohou zasáhnout také muže, kteří jsou jinak zcela zdraví. Co je příčinou něčeho takového a jak se to pokusit řešit? Na to se zkusíme podívat v tomto našem článku.

Aby po vás znovu toužil

Jinak zdraví muži mohou k problémům s erekcí přijít nejčastěji přes zvýšenou zátěž a stres v práci, což se sice může zdánlivě jevit jako banální záležitost, ale také to rozhodně na erekci může mít vliv. Samozřejmě zde může promlouvat také na to navazující snížené sebevědomí, které souvisí s dlouhodobou neschopností uspokojit partnerku. Vzniká tak určitý začarovaný kruh. Jak se z tohoto okruhu dostat a jak na zlepšení erekce? Pokud se jedná o případ, který nesouvisí přímo se zdravotními problémy, měla by se zde vložit také partnerka. Často stačí jen drobné povzbuzení a ukázka porozumění partnerovi, které může pomoci k dosažení:

  • Kvalitnější a delší erekce
  • Zvýšení libida

Každý muž samozřejmě potřebuje určité podněty, které mu při sexu pomohou erekce dosáhnout. Posílení sebevědomí partnera může mít vliv také na další související problém, který často nedostatečnou erekci doprovází, a tím je předčasná ejakulace.

Do vztahu jsou tady dva

V partnerském soužití je vždy potřeba si uvědomit, že jsou tady na to vždy dva. Často to není o tom, že je problém v jednom nebo druhém, ale tak nějak vše se vším souvisí. Problémy s erekcí tak velice často může mít na svědomí také špatná vztahová chemie. Není to rozhodně nic zvláštního, každý vztah má své horší chvilky, ale rozhodně stojí za to zkusit s tím něco udělat a neházet vztahové potíže jeden na druhého. Velice pravděpodobně se to totiž odráží také na kvalitě sexu.

…………………………………… komerční článek ……………………………………..

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vložte prosím komentář
Please enter your name here

four × three =