blank

Dokonale bílé zuby jsou známkou krásy i toho, že o sebe člověk pravidelně pečuje. Ideální je, když je vybělí specialista, kde je zaručena bezpečnost i efektivita. Tyto procedury však nejsou nic levného, a tak je nutné říci, že řada lidí začíná své zuby bělit doma. Jak to dělat správně? Podívejte se.

Vsaďte na kvalitu

Na trhu lze najít celou řadu možností, jak si lze zuby bělit. V první řadě by měla rozhodovat kvalita kupovaného výrobku. Velkým hitem jsou dnes bělicí pásky, které zaujmou hlavně jednoduchostí použití. I tady doporučujeme sáhnout skutečně po těch, které se vyznačují kvalitou. Jak ji poznat a jak nešlápnout vedle? Doporučujeme hledět především na:

  • Příslušné laboratorní testy
  • Recenze ostatních uživatelů
  • Kvalitu a známé jméno výrobce

Zajímejte se o složení

Při domácím bělením zubů se zajímejte také o to, co daný produkt obsahuje a v jakém množství. Není nic výjimečného, že různé pochybné produkty ze zahraničních e-shopů nejsou pro lidské zdraví to pravé. Mohou poškozovat ústní dutinu, mohou poškozovat zubní sklovinu, stejně jako mohou dokonce odstartovat rakovinotvorné bujení. Proto připomínáme, že je vhodné číst složení, kde by měly být pouze ty látky, které jsou pro lidské tělo neškodné. Jinak můžete napáchat více škody než užitku.

Dodržujte návod k použití

I když koupíte to nejlepší, neznamená to, že vám daný produkt nemůže ublížit. Zde jste však na vině výhradně jenom vy sami. To proto, že nedodržujete návod k použití. Ten často stanovuje, jak se produkty na bělení zubů mají používat, i jak dlouho se mají používat. Řada lidí prodlužuje dobu aplikace v domnění, že budou mít zuby rychleji bílé. Realita je však jiné. Naopak může dojít k poškození skloviny i ústní dutiny. Pro bezpečné bělení tedy dodržujte samotný návod, který by měl být ze zákona přibalen u každého produktu.

……………………………………….. komerční článek ………………………………………………

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vložte prosím komentář
Please enter your name here

sixteen − 9 =