blank
Zdroj foto: envato

Snažíte se zlepšit podmínky během nutných zákroků laparoskopické chirurgie? Pak by vám určitě neměly uniknout užitečné vychytávky a tipy, jež vám mohou každý výkon značně usnadnit i zpříjemnit.

A rychlejší provedení pak bude samozřejmě příjemnější i pro pacienta, který nestráví na operačním sále tolik času. A co si tedy pořídit, abyste udělali skvělý první krok do světa moderní medicíny?

Kvalitní nástroje vyměňte za ty ještě kvalitnějš

Jestliže už na tomto poli nějakou dobu působíte, pak vám určitě ve výbavě nechybí šikovný endostapler. Ten se hodí transakci, resekci i vytváření anastomáz v prakticky jakémkoliv oboru chirurgie. Měl by tedy sloužit co nejspolehlivěji a po mnoho let. Pořiďte si ho proto od osvědčené firmy, jako je například Promedeus.

Pro ještě větší pohodlí na sále

Dalším důležitým bodem je mnohdy opomíjená redukce chirurgického kouře. Chcete se vyhnout pracnému čištění optiky a zajistit si mnohem lepší viditelnost?

Pak zařaďte do svého vybavení operačních sálů také přístroj BOWA Ultravision™ od společnosti Promedeus. Umožní vám významně snížit spotřebu CO2, a také vám dovolí bez potíží operovat při nízkých hodnotách tlaku. Perfektně také při laparoskopické chirurgii redukuje nežádoucí částice – a to již od 7 nm. Jde o opravdu skvělé číslo, pokud si uvědomíme, že například koronavirové částice mají průměr 60–140 nm. Stačí minuta používání a počet částic v břišní dutině se sníží o 99,9 %.

Výhody použití tohoto přístroje jsou klinicky prokázány. Vystavení pacienta účinkům plynů CO2 je významně zkráceno a pneumoperitoneum zůstává stabilní. Více se dozvíte u specialistů na stránkách Promedeus.cz.

———Komerční článek———-

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vložte prosím komentář
Please enter your name here

two × two =