blank

Již dlouhou dobu jsou finské sauny oblíbené i mimo severské státy. Lidé se naučili v nich relaxovat a odbourávat stres a začaly vznikat oblasti, které se zaměřují pouze na provozování saun. Dnes je čas pokročit o krok dál. V severní Evropě se finské sauny nacházejí v každém domě. A dnes je tato možnost dostupná i v České republice.

Do kterého domu se hodí sauna?

Do každého! Stačí mít v domě nebo na zahradě menší koutek. Finské sauny už dávno nejsou nedostupným přepychem a může si je dovolit prakticky každý. Sauny jsou navíc dělány na míru a tak, aby vyhovovaly každému, a do každého prostoru, ať již má jakýkoliv tvar a rozměry.

Zaměstnanec firmy přijede, prostor změří a saunu navrhne. Samotná konstrukce finské sauny pak proběhne během pouhého jednoho dne a nenarušuje tak běžný denní chod domácnosti u klienta. V případě potřeby může konstrukce proběhnout i v průběhu víkendu.

Materiály na stavbu sauny

Dřev, která se hodí ke stavbě finské sauny, je nespočet. Záleží pouze na vkusu klienta. Jediným požadavkem je, aby dřevo nevysychalo či příliš nepracovalo, je tedy potřeba si dát pozor na dřeviny, které obsahují mnoho pryskyřice. Dále pak záleží již pouze na zvolené vůni a barvě.

Cedr celou saunu krásně provoní. Olše je pěkné tmavější dřevo, osika je naopak světlá. Osika se díky tomu, že nemá suky, také výborně hodí na stavbu laviček. Dále jsou na výběr severské borovice a smrky, které jsou jednou z nejoblíbenějších variant.

Proč zvolit českou firmu

Česká firma má mnohé výhody. Tou přední je fakt, že saunu není potřeba dovážet a eliminuje se tak vliv, který by doprava měla na životní prostředí. Dále se díky tomu podporuje český talent a díky dostatečné práci se čeští truhláři mohou dále rozvíjet a podporovat své rodiny. Důležité je také to, že truhlář, který pracuje na návrhu finské sauny, se potom podílí i na její výrobě a konstrukci. Nedochází tak k tomu, že by se z výroby stala automatická činnost vhodná pro stroje, ale zachovává se celostní přístup k životu a výrobě.

——————Komerční článek—————–

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vložte prosím komentář
Please enter your name here

fourteen − two =