blank

Máte pocit, že si zasloužíte na pár dní vypnout a zapomenout na starosti všedních dní? Potýkáte se se zdravotními neduhy, které možná nejsou až tak vážné, ale přesto vás omezují? Doba dovolených se blíží, proč ji nestrávit na ozdravném pobytu v lázních?

Lázně jsou nejen pro ty dříve narozené

Nejčastějším mýtem spojeným s pobytem v lázních je domněnka, že do lázní jezdí jen senioři. Už dávno to neplatí, s mladými se v lázních setkáváme stále častěji, a to i s dětmi. Vůbec se tak nemusíte bát, že byste si v lázních připadali špatně, když vám je o několik let (možná i desítky let) méně.

Jaké cesty do lázní vedou?

To záleží. Pokud se potýkáte se zdravotními neduhy, můžete zkusit požádat o lázně na pojišťovnu. Návrh vypíše váš ošetřující lékař, musíte ale splnit nejrůznější podmínky, například odpovídající diagnózu. Ani tak ovšem nemáte jistotu, že do lázní pojedete, záleží na rozhodnutí revizního lékaře pojišťovny. Ten vám může vybrat jiné lázeňské město, nebo navrhnout příspěvkovou péči, kdy část nákladů hradíte sami. Poslední možností je samoplátecký pobyt, kdy si ubytování i procedury hradíte sami. To se možná zdá jako nevýhodné, první zdání ovšem klame.

blank

Proč se nebát ozdravného pobytu jako samoplátce?

Ozdravný pobyt v lázních pozitivně zapůsobí na tělo i na duši, absolvujete během něj nejrůznější procedury pod dohledem lékařů a dalšího odborného personálu, které vám pomohou jak při léčení neduhů, tak poslouží jako prevence. Dokonce vám mohou vlít do žil novou energii. To se v dnešní době plné stresu a shonu vážně hodí.

Když si takový pobyt pořídíte jako samoplátce, můžete si vybrat:

  • Místo, kam se vydáte.
  • Typ ubytování, vybírat můžete mezi hotely, penziony, apartmány apod.
  • Můžete s sebou vzít i partnera, děti, nebo přátele.
  • Vyberete si procedury, které vám vyhovují nejvíce.

Víte, že nejen ozdravné pobyty si můžete rezervovat například zde https://marianske-lazne.info/cz/lazenske-pobyty? Mariánské Lázně jsou zasazené do nádherné přírody, nabídka procedur je široká, stejně tak minerálních pramenůs ozdravnými účinky. Najde se tu mnoho míst, která stojí za návštěvu, protože procházky jsou jednou z procedur, ve chvílích volna si můžete poslechnout Zpívající fontánu, zajít si na něco dobrého, navštívit park miniatur a užívat si čistého vzduchu. Co víc si jen přát?

———Komerční článek——–

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vložte prosím komentář
Please enter your name here

seven + four =