blank

Tento článek je určen především pro muže, kteří vnímají, že jejich partnerka není v intimních prožitcích tak spokojená jako oni, a kteří by tuto situaci rádi změnili těmi nejpříjemnějšími způsoby alespoň trochu k lepšímu. Hledáte pokud způsoby, jak oživit společné chvíle s vaší partnerkou a zvýšit intenzitu měsíčního sexu? Děti, únava či stres mohou s jejím libidem doopravdy zamávat, ale naštěstí existují způsoby, jak se mu dostat na kobylku.

Jedna či dvě skleničky neuškodí

Červené víno patří doslova k všelékům a je účinné i na ženské libido. Může za to pravděpodobně vysoké množství antioxidantů, které obsahuje. Nicméně britské výzkumy na toto téma potvrdily, že ženy, které popíjejí jednu až dvě skleničky červeného vína alespoň 3x týdně, mají dvakrát větší touhu po sexu než jejich abstinentní kamarádky. Kouzlo však tkví právě v pravidelné konzumaci, takže si na partnerku udělejte čas, užijte si půlhodinku jen tak ve dvou a uvidíte, jak se to za pár týdnů vyvine. Rozhodně se s ní nesnažte udělat osamělou alkoholičku, to by nejspíš nedopadlo dobře!

A zase ta čokoláda

Ženy čokoládu milují, při její konzumaci totiž dochází k vyplavování hormonů štěstí (endorfinů), a když je žena spokojená, mnohem raději se nechá zlákat do ložnice. A mimochodem, theobromin obsažený v kakau patří také mezi skvělé antioxidanty. Ale zapomeňte na všechny čokoládové náhražky z obchodu, pokud nepůjde o kvalitní produkt s alespoň 60% kakaa, efekt se nedostaví. Litujeme. A bílá čokoláda je z tohoto úhlu pohledu OUT zcela definitivně.

Trocha koření pro lepší sex

Není ta vaše na alkohol a po čokoládě by určitě přibrala? Tak co třeba kořeněný čaj? Skořice, muškátový oříšek a kardamom podporují prokrvení v pánevní oblasti, takže všechny doteky jsou mnohem intenzivnější a příjemnější. Zlepší se i vaginální zvlhčení a chuť na sex celkově. Zázvor dokonce působí na některé ženy ještě účinněji než čokoláda!

Náš tip: vyzkoušejte čaj z čerstvého i sušeného zázvoru, každý z nich mát totiž trochu odlišné účinky!

Lásko, dáš si bylinkový čaj?

A když už jsme u afrodiziakálních druhů koření, proč nevsadit rovnou na staletími prověřené bylinkové povzbuzovače? Až budete příště s odvráceným pohledem míjet krámek se zdravou výživou, vzpomeňte si, že by uvnitř mohli mít čaj s obsahem bylinky turnerra difussa (rozchodnice růžová), která má na ženy po stránce libida doslova zázračný vliv. Ne nadarmo je součástí mnoha preparátů na povzbuzení libida, ale proč zbytečně utrácet, když se dá pohodlně sehnat i v té nejryzejší formě?

Každá žena je jiná, takže možná budete muset chvíli pátrat po tom, co právě jí bude vyhovovat nejvíce. Ale rozhodně to stojí za to – koneckonců libido vaší partnerky je přece i vaší vizitkou!

Více článků najdete na medicka.cz

Předchozí článekCysta na vaječníku, jak se projevuje a jak ji řešit?
Další článekInhalace jako léčebná metoda
blank
Alternativní medicínou se zabývám už od roku 2004. Právě tehdy zlomili lékaři hůl nad mými bolestmi hlavy, odmítli předepsat silnější léky a doporučili mi, že si budu muset zvyknout. Nezvykla jsem si, navštívila vyhlášeného odborníka na akupunkturu a ten si během několika týdnů poradil s tím, co odborníci řešili roky. Přestala jsem tak brát svoje zdraví jako samozřejmost, začala chápat souvislosti a vrhla se na studia. Zabývám se především Ajurvédou, ale cizí mi nejsou ani české bylinky, čínská medicína a jógová či meditační praxe. Na vlastní kůži mám vyzkoušeno, že i těžké astma se dá zvládnout speciálními jógovými ásanami, nebo že na prevenci chorob opravdu stačí „jen“ správný jídelníček. A ráda se o tyto znalosti podělím i s vámi.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vložte prosím komentář
Please enter your name here

2 × 1 =