blank
Zdroj foto: Guschenkova / Shutterstock.com

V některých životních situacích můžete potřebovat lékařské vyšetření, které akceptuje slovenská cizinecká policie. Je potřeba vydat posudek, který potvrdí, že netrpíte onemocněním, které může ohrožovat zdraví vašeho okolí. Toto potvrzení je potřeba v některých případech u cizinců. Aktuální je to ještě o to více v souvislosti s pandemií nemoci covid-19.

Jak si zajistit lékařské vyšetření akceptovatelné cizineckou policií?

Pokud potřebujete potvrzení, jinak také lékařskou prohlídku či vyšetření, které bude akceptováno cizineckou policií, můžete toto vyšetření získat za 199 EUR. Abyste obdrželi potřebné potvrzení, je možné se na internetu objednat na lékařské vyšetření pro cizineckou policii, což můžete provést buď telefonicky nebo prostřednictvím webového formuláře. V tomto formuláři je vyplníte několik základních údajů, jako je:

  • Jméno a příjmení
  • E-mail
  • Místo vyšetření

Požadované vyšetření je možné absolvovat na několika místech, přičemž si můžete vybrat dle toho, které vám nejvíce vyhovuje. Objednat se na vyšetření lze v hlavním městě, tedy v Bratislavě, ale také v řadě dalších slovenských měst.

Jednoduché vytištění

Ve většině případů si dnes vystačíme s nejrůznějšími online formuláři, i když se jedná o styk s úřady. V některých případech je však potřeba některé dokumenty nebo podklady vytisknout. V takové situaci se vám může hodit levný způsob tisku. V dnešní době není problém používat cartridge do tiskáren, které pocházejí od alternativních výrobců, takže jsou podstatně levnější. Velice snadno je můžete objednat na internetu, přičemž cena takových alternativních náplní do tiskárny může být i pětinová oproti ceně originálu. Pro občasný nebo nárazový tisk běžných dokumentů je to v podstatě jasná volba. Taková náplň přitom není pouze levná, ale zajistí vám kvalitní tisk po dlouhou dobu.

——————–Komerční článek——————–

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vložte prosím komentář
Please enter your name here

6 + nine =